Demay Akademi Hakkımızda
1969  yılından itibaren aralıksız aynı kuruculuğa bağlı olarak, Ateş Dershanesi, Başarı Dershanesi, Demay Dershanesi, Derin Akademi ve Demay Akademi olarak hizmet veren kurumumuz Türkiye’nin en deneyimli kurumlarının başında gelmektedir. KPSS-DGS-ALES-YGS-LYS-TEOG –AÖF-AÖL gibi kültür kursları yanında ihtisas programları da açmakta ve yürütmektedir. Bu arada, isteğe göre ihtiyaca uygun olarak çeşitli özel gruplar da açılmaktadır. İnternet sayfasından devam eden, başlayacak programlarmız, hakkında bilgi alınabileceği gibi daha önce sınavlarda
çıkmış sorular ve iş sınavı ilanlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Kurum Atatürk İlke ve İnkilaplarına bağlı, cumhuriyete gönül vermiş bir felsefe izler. DemayAkademi, kadro yönünden çok hassastır. Çok detaylı başvuru formlarının incelenmesinden sonra ön araştırma yapılır. Uygun görülenler, hangi deneyimde olursa olsun yazılı sınava alınırlar. Yine uygun olanlar örnek ders anlatımına davet edilir. Ardından resmi makamlara atama teklifi yapılır. Kararnamesi gelenler göreve başlatılır. Resmi ataması olmayan hiçbir öğretmen çalıştırılmaz. Sonuçta, aynı ilkelere inanmış kaliteli, karizmatik ve takım ruhuna sahip bir kadro görev başında olur.

Kurumun temel felsefelerinden biri de, disiplinsiz eğitim ya da eğitimsiz disiplin olamayacağıdır. Disiplinden anladığımız, yaptığımız işe, öğrencilerin gelecek hayallerine olan saygımızdır.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2016 © demayakademi.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.